Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кукасти ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Syncro 6.00″ KAYPRO

Цена: 9,300 ден

Најавете се за салонска цена

Специјално кукасто сечило, за прецизно обликување. Полу-ергономски рачки.

 

 

 

 

SKU: KPS017-1 Categories: , Tags: ,

Специјално кукасто сечило, за прецизно обликување. Полу-ергономски рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-SYNCRO-6.00″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top