Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзални ножици (нерѓосувачки челик) SLK 6.0″ KAYPRO

Цена: 10,900 ден

Најавете се за салонска цена

Универзално сечило за право и овално шишање. Прави рачки.

 

Универзално сечило за право и овално шишање. Прави рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-SLK 6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top