Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Заоблени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Forbici Kps Shark 6.00″ KAYPRO

Цена: 11,700 ден

Најавете се за салонска цена

Заоблени ножици за ретчење со 28 прецизни запци. Полу-ергономски рачки.

 

 

 

 

 

SKU: KPS013 Categories: , Tags: , ,

Заоблени ножици за ретчење со 28 прецизни запци. Полу-ергономски рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-SHARK-6.00″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заоблени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Forbici Kps Shark 6.00″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заоблени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Forbici Kps Shark 6.00″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top