Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Класични (традиционални) ножици за ретчење Forbici Kps School Folti 5.5″ KAYPRO

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

традиционални ножици за ретчење, со 26 сечила

 

 

 

 

Традиционални ножици за ретчење, со 26 сечила. 

 

Модел: FORBICI-KPS-SCHOOL-FOLTI-5.5″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класични (традиционални) ножици за ретчење Forbici Kps School Folti 5.5″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класични (традиционални) ножици за ретчење Forbici Kps School Folti 5.5″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top