Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Класични (традиционални) ножици Forbici Kps School 6.0″ KAYPRO

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

традиционални ножици за шишање

 

 

 

 

Традиционални ножици за шишање.

 

Модел: FORBICI-KPS-SCHOOL-6.0″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класични (традиционални) ножици Forbici Kps School 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Класични (традиционални) ножици Forbici Kps School 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top