Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Класични (традиционални) ножици Forbici Kps School 5.5″ KAYPRO

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

традиционални ножици за шишање

 

 

 

 

SKU: KP010 Категории , Ознаки: , ,

Традиционални ножици за шишање.

 

Модел: FORBICI-KPS-SCHOOL-5.5″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top