Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици за прецизно обликување (нерѓосувачки челик) Tjs 7.0″ KAYPRO

Цена: 7,200 ден

Најавете се за салонска цена

Специјално сечило за шишање на супер-прецизни свиоци (со циркон). Полу-ергономски рачки.

 

SKU: KPS016 Категории , Ознаки: , ,

Универзални ножици со специјално сечило за шишање на супер-прецизни свиоци.

 

Модел: FORBICI-KPS-PROCUT-P2-7.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top