Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Луксузни сребрени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Pop 6.0″ KAYPRO

Цена: 9,300 ден

Најавете се за салонска цена

Високо-професионални ножици за ретчење коса (со уникатен дизајн). Полу-ергономски рачки.

SKU: KPS025 Категории , Ознаки: , ,

Ножици за ретчење со 35 прецизни запци од нерѓосувачки челик. Полу-ергономски рачки. Елегантен резбан дизајн (со циркон).

 

Модел: FORBICI-KPS-POP-SILVER-SFOLTI 6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top