Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Луксузни сребрени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Pop 6.0″ KAYPRO

Цена: 9,300 ден

Најавете се за салонска цена

Високо-професионални ножици за ретчење коса (со уникатен дизајн). Полу-ергономски рачки.

SKU: KPS025 Categories: , Tags: , ,

Ножици за ретчење со 35 прецизни запци од нерѓосувачки челик. Полу-ергономски рачки. Елегантен резбан дизајн (со циркон).

 

Модел: FORBICI-KPS-POP-SILVER-SFOLTI 6.0

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Луксузни сребрени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Pop 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Луксузни сребрени ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Pop 6.0″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top