Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Водоотпорна трака за околу врат (100 парчиња) HALSKRAUSE

Цена: 60 ден

Најавете се за салонска цена

хигиенски ленти за заштита од вода и средства за стилизирање, ситна коса при шишање и боја за време на фарбање

SKU: PR009 Категории , Ознаки: , ,

Упатство за употреба: Нежно одвојте парче од траката.
Двата краеви на лентата внимателно спојте ги позади вратот, без премногу да ја тегнете лентата
(за да не се разлабави и да заштити од вода, боја, коса во вратот на клиентот).

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top