Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Пумпица за тегла LAKME

Цена: 120 ден

Најавете се за салонска цена

практично капаче со пумпа (се нанесува на економично пакување)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пумпица за тегла LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пумпица за тегла LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top