Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Куфер за козметика розов

Цена: 3,900 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: GN200 Категории ,

Практичен куфер за организација на козметика, маникир, шминка.

Scroll to top