Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Куфер за козметика

Цена: 4,600 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: GN202 Категории ,

Практичен куфер за организација на козметика, маникир, шминка.

Scroll to top