Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Комбиниран чешел (3 во 1) CELCON

Цена: 90 ден

Најавете се за салонска цена

отпорен на свиткување, хемикалии и топлина (за расчешлување, извлекување прамени и формирање патец)

SKU: MP029 Categories: , Tags: , ,

Од CELCON® материјал, отпорен на свиткување, хемикалии и топлина.

Идеален при фенирање.

 

Специјална комбинација на запци за:

  • Формирање патец
  • Извлекување прамени
  • Расчешлување

 

Се во 1 чешел!

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комбиниран чешел (3 во 1) CELCON”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комбиниран чешел (3 во 1) CELCON”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top