D’Eyeko NATURAL 918

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

нежни трепки од 100% природно влакно 

Меки, лесни и со нежен изглед.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko NATURAL 918”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko NATURAL 918”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top