Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRIPLE 3002

Цена: Original price was: 2,760 ден.Current price is: 2,520 ден.

Најавете се за салонска цена

трослојно обложени, вкрстени трепки од 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko TRIPLE 3002

трослојно обложени, вкрстени трепки од 100% природно влакно 
Категорија Ознаки: , ,

Меки, лесни и тројно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top