Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

D’Eyeko DOUBLE 2006

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

двослојни трепки со изразени продолжетоци, од 100% природно влакно 

SKU: DE2006 Category: Tags: , ,

Меки, лесни и двојно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko DOUBLE 2006”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D’Eyeko DOUBLE 2006”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top