Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRENDY (двојни) 2006

Цена: 1,680 ден

Најавете се за салонска цена

двослојни, густи кратки влакна со цик-цак издолжувања

12 x D'Eyeko TRENDY (двојни) 2006

двослојни, густи кратки влакна со цик-цак издолжувања

Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.
Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top