Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Ardell снопчиња (средни)

Цена: Original price was: 240 ден.Current price is: 168 ден.

Најавете се за салонска цена

лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот

SKU: 6901 Категории , Ознаки: , , ,
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание,
со овие лесно наносливи, трајни трепки со чвор во коренот.
Лесни и водоотпорни.
Product Cat

Brand

Ardell

Scroll to top