Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун лилјан и нарцис NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за кожа со намален имунитет (успешно се бори со кожните болести)

SKU: NDR - 6 Categories: , Tags: , , ,

Комбинацијата на кралски лилјан и нарцис буди чувство на раскош и задоволство.
Нарцисот е ефективен во борбата против кожните болести. Ги смирува воспаленијата на кожа со намален имунитет.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун лилјан и нарцис NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун лилјан и нарцис NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top