Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун лилјански шарм NESTI DANTE 150гр

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од бел цвет на лилјан, што кожата ја претвора во кожа на ангелче

SKU: NDA-2 Категории , Ознаки: , , ,

Нуди нови сензуални искуства, ја разубавува кожата и го релаксира умот.
Направен од бел цвет на лилјан, што кожата ја претвора во кожа на ангелче.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top