Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун букет рози NESTI DANTE 150гр

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од елегантен тон на цвет од роза (ги разгорува чистите мисли и страстната љубов)

SKU: NDA-3 Categories: , Tags: , , ,

За романтични моменти на страстна љубов, инспириран од билките и незагадени рајски мисли.
Сапун од растително потекло збогатен со елегантен тон на цвет од роза.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун букет рози NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун букет рози NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top