Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Нежна турпија за Стапала BELFEET

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6737 Category: Tags: , ,

Сепаратор за прецизно лакирање и обликување на ноктите на нозете.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нежна турпија за Стапала BELFEET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нежна турпија за Стапала BELFEET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top