Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Прскалка за лосион Beard Club INOX

Цена: 1,800 ден

Најавете се за салонска цена

Ергономски дизајн со дрвена рачка.

SKU: BC037 Категорија Ознаки: ,
Scroll to top