Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Заштитен лак со лековити масла CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

хидрирање на кутикулите и продолжување на трајноста на лакот (веднаш се суши)

SKU: 67TE-2 Категорија Ознаки: , ,

Express Dry Oil– Микс од лековити масла за заштита на ноктот и продолжување на трајноста на лакот.
Ги хидрира кутикулите и веднаш се суши.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top