Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тријаголна турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) DONEGAL

Цена: 75 ден

Најавете се за салонска цена

турпија за полирање со 3 површини (за сјајни и мазни нокти)

SKU: 6592-1 Category: Tags: , ,

Тристрана турпија за фино измазнување и полирање на ноктот.

Намена: за мазни и сјајни нокти (со ефект на огледало).

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тријаголна турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) DONEGAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тријаголна турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) DONEGAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top