Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – сунгерче бело

Цена: 30 ден50 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M106x Категорија Ознаки: , ,
Maike сунгер бел

55мм, 70мм, 80мм

Scroll to top