Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – пудра компактна

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M027 Категорија Ознаки: , ,

Професионалната компактна пудра на MAIKE е суштински елемент во комплетот за секој шминкер. Со состојки со врвен квалитет и низа нијанси, нашата компактна пудра обезбедува беспрекорна, долготрајна завршница. Неговата формула со мала тежина обезбедува непречено и рамномерно нанесување, лесно се вклопува во кожата за природен изглед. Неговата покривка што може да се меша и да се изгради го прави совршен за сите тонови на кожа. Без разлика дали сакате да создадете совршена основа за вашиот секојдневен изглед или да изградите драматичен вечерен изглед, професионалната компактна пудра на MAIKE има се што ви треба.

Maike пудра софт

01 LIGHT ROSE, 02 IVORY BEIGE, 03 WARM SIENNA, 04 RICH TAN

Scroll to top