Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – Liquid Concealer долготраен

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M093 Категорија Ознаки: , ,
Maike liquid concealer

01 NATURAL, 02 PURE BEIGE, 03 WARM HONEY, 04 TOFFEE

Scroll to top