Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – подлога цврста

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M023 Категорија Ознаки: , ,
Maike подлога цврста

01 NATURAL BEIGE, 02 WARM SAND, 03 GOLDEN BEIGE

Scroll to top