Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – четка за контури 12

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M037 Категорија Ознаки: , ,

Откријте ја нашата четка за контури за шминка: обликување и дефиниција без напор

Постигнете неверојатен изглед на шминка со нашата врвна четка за контурна шминка. Дизајнирана имајќи ја предвид прецизноста, оваа разновидна четка без напор ги обликува и ги дефинира вашите карактеристики.

Клучни карактеристики:

  • Аголни влакна: Експертно под аголни влакна за беспрекорна контура нанесување и мешање.
  • Ергономски дизајн: Удобна рачка за оптимална контрола и лесно маневрирање.
  • Разновидна употреба: Совршени за контурирање, истакнување и засенчување.
  • Премиум квалитет: изработен со издржливи синтетички влакна за непречено нанесување.
  • Лесно одржување: Едноставно се чисти со вода и благ сапун.

Подигнете ја вашата рутина за шминкање со нашата четка за контура на шминка. Купете сега за скулптура без напор и професионална дефиниција.

Brand

Maike

Scroll to top