Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – четка за коректор 69

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M035 Категорија Ознаки: , ,

Ви ја претставуваме нашата четка за коректор за шминка: Постигнете беспрекорна покриеност

Нашата висококвалитетна четка за коректор за шминка и постигнува беспрекорно покривање со леснотија. Дизајнирана за прецизност и контрола, оваа четка е задолжителна за љубителите на шминката и за професионалците.

Клучни карактеристики:

  • Прецизни влакна: Нашите синтетички влакна се густо спакувани за оптимална покриеност и беспрекорно мешање. Уживајте во мазна и рамномерна дистрибуција на коректор за природен изглед.
  • Ергономски дизајн: Елегантната и ергономска рачка на четката обезбедува удобност и стабилност при нанесувањето. Неговиот лесен дизајн овозможува прецизна и насочена корекција.
  • Разновидна употреба: Нашата четка за коректор за шминка е совршена за флеки, несовршености, па дури и за коректор, хајлајтер или детална работа со сенки за очи. Тоа е разновиден додаток на вашата рутина за шминкање.
  • Лесно чистење: Чистењето е лесно. Едноставно исплакнете ги влакната со млака вода и благ сапун или користете средство за чистење четка. Се суши на воздух и повторно е подготвен за беспрекорно нанесување.
  • Резултати со професионален квалитет: без разлика дали сте ентузијаст за шминка или професионален уметник, нашата четка за коректор за шминка обезбедува резултати со професионален квалитет. Постигнете беспрекорен тен со самодоверба.
  • Подигнете ја вашата рутина за шминкање: Искусете ја радоста на беспрекорното покривање со природен изглед со нашата четка за коректор за шминка. Купувајте сега и додавајте ја оваа основна алатка во вашата колекција за неверојатни резултати секој пат. Инвестирајте во квалитет и постигнувајте го посакуваниот изглед на шминката без напор.
Brand

Maike

Scroll to top