Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кит за боење OXEYE – четка и сад

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

Сетот содржи четкичка за боење и сад за мешање на бојата

Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top