Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кавијар серум KAYPRO 100мл

Цена: 760 ден

Најавете се за салонска цена

Врвен серум со кавијар за боена и третирана коса

SKU: KP063 Категории , Ознаки: , ,

Врвен серум со кавијар за боена и третирана коса

Фиксира и го зголемува интензитетот на козметичката боја, продолжувајќи го нејзиното траење, благодарение на ефективното антиоксидантно дејство.

Ги измазнува и затвора кутикулите, дава дополнителна структура, тон и мекост на косата.

Начин на употреба: Се нанесуваат неколку капки на влажна или сува коса. Не се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top