Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло по агресивни третмани (за коса) LAKME 24 x 15мл

Цена: 1,700 ден

Најавете се за салонска цена

ја лекува косата по хемиски третман на коса или боење (ја прави тешка и лелеава)

SKU: LM016 Категорија Ознаки: , , ,

Го препорачуваме по хемиски третман на коса или боење.
На косата и го враќа сјајот, мекоста, текстурата и обликот,
изгубени за време на агресивни третмани за коса.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top