Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло по агресивни третмани (за коса) LAKME 24 x 15мл

Цена: 1,700 ден

Најавете се за салонска цена

ја лекува косата по хемиски третман на коса или боење (ја прави тешка и лелеава)

SKU: LM016 Category: Tags: , , ,

Го препорачуваме по хемиски третман на коса или боење.
На косата и го враќа сјајот, мекоста, текстурата и обликот,
изгубени за време на агресивни третмани за коса.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло по агресивни третмани (за коса) LAKME 24 x 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло по агресивни третмани (за коса) LAKME 24 x 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top