Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 300мл

Цена: 65 ден

Најавете се за салонска цена

за трајна фризура (и дозволува на косата да дише и не остава траги)

SKU: P001 Category: Tags: , ,

Мека и свилена коса со долготраен ефект.

  • Невидлив
  • Не остава траги
  • И дозволува на косата да дише
  • Природен изглед
  • Косата не станува леплива
  • Трајност: 24 часа
  • Еколошка формула

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top