Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Лак за коса со долготраен ефект (природен изглед) ELEGANCE 300мл

Цена: Original price was: 79 ден.Current price is: 65 ден.

Најавете се за салонска цена

за трајна фризура (и дозволува на косата да дише и не остава траги)

SKU: P001 Категории , Ознаки: , ,

Мека и свилена коса со долготраен ефект.

  • Невидлив
  • Не остава траги
  • И дозволува на косата да дише
  • Природен изглед
  • Косата не станува леплива
  • Трајност: 24 часа
  • Еколошка формула

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top