Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Energy Ампули против Опаѓање KAYPRO 350мл

Цена: 695 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: KP092 Категории , Ознаки: , ,

Ампули против опаѓање со енергизирачки лосион за слаба и тенка коса. Тонизираат и потхрануваат, а воедно стимулираат и енергизираат.

Содржат екстракти од коприва и рузмарин со балансирачи дејства.

Може да предизвика црвенило на кожата.

Product Cat

Scroll to top