Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Био-Арган масло за коса LAKME 125мл

Цена: 780 ден

Најавете се за салонска цена

штити од временски промени и фенирање/пеглање (против распукани врвови )

SKU: LK022 Категории , Ознаки: , ,

100% Био-Арганово масло.

Длабински ја хидрира косата, без да ја измрси.

Косата станува послушна, а на допир свилена и мазна.

 

Прави третман на распуканите врвови и целосно го храни телото на влакното.

Штити од штетните надворешни влијанија: временски промени и фенирање/пеглање.

Со Агенс против кршење на влакното.

За сите типови коса.

Product Cat

Scroll to top