Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за порозна коса 100мл

Цена: 195 ден

Најавете се за салонска цена

серум за пополнување на порозната структура на косата (од хемиски третмани и боење), не се плакне

SKU: LM017 Категории , Ознаки: , , ,

Ги штити најоштетените области и ја пополнува порозната структура на косата,
како резултат од хемиски процеси и боење на влакното.
Хидрира. Не се плакне.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top