Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Био-Арган Хидратантна маска LAKME 250мл

Цена: 700 ден

Најавете се за салонска цена

штити од временски промени и фенирање/пеглање (против кршливост на влакното)

SKU: LK025 Categories: , Tags: , ,

Хидратантна маска за коса со 100% Био-Арганово масло.

Длабински ја хидрира и регенерира косата.

Ќе ви го врати сјајот, мекоста и еластичноста.

Штити од штетните надворешни влијанија: временски промени и фенирање/пеглање.

Со Агенс против кршење на влакното.

За сите типови коса.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био-Арган Хидратантна маска LAKME 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Био-Арган Хидратантна маска LAKME 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top