Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за руса коса LAKME 1000мл

Цена: 1,590 ден

Најавете се за салонска цена

осветлувачки третман за природно руси, боени или бели коси (ги елиминира жолтите тонови)

 

SKU: LT034 Категорија Ознаки: , , ,

Осветлувачки третман за природно руси, боени или бели коси.

Поправа и заштитува. За сите типови на руси коси.
Природните и седите коси ги враќаат својот сјај и светлина.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат
длабоко во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација.
Косата го обновува својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ. БЕЗ ПЕГ. БЕЗ МИНЕРАЛНИ МАСЛА.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Екстракт од седеф: мекост, хидратација и интензивен сјај.
Церамиден систем за обновување: Реконструкција на влакното одвнатре.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top