Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски кондиционер за боена коса INSIGHT 500мл.

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

Кондиционер за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса.

Кондиционер за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса.

Содржи Органска макадамиа, кна, манго путер, масло од семки од грозје.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 3-5мин. и добро се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски кондиционер за боена коса INSIGHT 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски кондиционер за боена коса INSIGHT 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top