Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тонер за неутрализација на жолти и портокалови тонови (Silver)

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

тонер со сребрен пигмент (без Амонијак)

SKU: GL blond - Silver Категории , Ознаки: , , ,

Тонер за руса и бланширана коса без Амонијак. Ги неутрализира жолтите и портокаловите нијанси. Во составот содржи керамид, за реконструкција на влакното. Добивате совршена бејби-блонд нијанса. Сооднос: 1+2 (60мл од крем тонерот LAKME Blond и 120мл Gloss Long Lasting).

  • Неверојатна долготрајност на бојата: тонерот содржи кондиционер со позитивно наелектризирани катјонски полимери, што го чуваат влакното од порозност и пукање.

Употреба: се остава 2-5 мин. бојата да отстои, во зависност од посакуваната нијанса.

 

БЕСПЛАТНА Обука: Заедно со сетот к.blonde, добивате БЕСПЛАТНА Обука ланширање, шатирање и тонирање).

Резервирајте место на: 02-3109-130 или 076-344-426 (viber)

 

 

 

 

Product Cat

Brand

Lakme

blond нијанса

Pearl (бисерна), Silver (сребрена)

Scroll to top