Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Колор гел боја за коса за мажи 60мл

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC021 Категории , Ознаки: , , , ,

Основата на гелот е формулирана со иновативни полимери и немaсни додатоци, така што пигментите  се поефективни и поблиски до природен изглед.

Технологијата нуди голем број на различни тонови и варијации на сива со само 4 нијанси, дава сјај и го зајакнува влакното после апликацијата.

Резултати: косата има свежина, и младелашки изглед. Резултатите се дискретни, чиста коса и природен изглед.

Времетраење: ефектот е 4 недели, меѓутоа зависи од тоа колку често се мие косата.

Brand

Kay Pro

Scroll to top