9% хидроген LAKME 90мл

за покривање на бели влакна, осветлува до 3 нијанси

SKU: LM004-Salon box (mini pack) 9% Категории: Tags: , ,
Сподели

ПРЕДНОСТИ:
Стабилна формула, што подолго ја одржува концентрацијата на волумен (со пријатен мирис).
Содржи Boswellia, активна состојка што спречува иритација од висока pH средина.

АПЛИКАЦИЈА:

 • 10Vº (3%)
  Осветлување до 1 нијанса.
  Обезбедува максимален интензитет на бојата.
 • 20Vº (6%)
  За покривање на бели влакна.
  Осветлува до 2 нијанси.
 • 30Vº (9%)
  Осветлува до 3 нијанси.
 • 40Vº (12%)
  Осветлува до 4 нијанси.

 

Пакувањето од 90мл не е достапно за индивидуална продажба (влегува во сетот  за бланширање)!

9% хидроген LAKME 90мл
Product Cat

Brand

Lakme

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.