Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Алуминиумска фолија за шатирање KAYPRO

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: KA04 Categories: , Tags: ,
Scroll to top