Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фолии за бланширање (за повторна употреба) Keypro

(2 customer reviews)

Цена: 1,900 ден

Најавете се за салонска цена

Безбојни, сребрени и меки фолии за шатирање. Повторно употребливи (се мијат)!

SKU: KP109 Category: Tags: , ,

Комплет од фолии за шатирање (3 типа):

 1. Безбојни x 200
 2. Сребрени x 100
 3. Меки x 200

Повторно употребливи (се мијат)!

2 reviews for Фолии за бланширање (за повторна употреба) Keypro

 1. Marijela

  Se za frizeri

 2. Marijela

  😍😍😍😍

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

2 reviews for Фолии за бланширање (за повторна употреба) Keypro

 1. Marijela

  Se za frizeri

 2. Marijela

  😍😍😍😍

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top