Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Трака за коса целулозна (за една употреба)

Цена: 15 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6205 Категорија Ознаки: ,
Scroll to top