Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Антисептик Дермо спреј Depileve 220мл.

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

Антисептик дермо спреј лосион формулиран за чистење на кожата и отстранување на нечистотиите. Ја респектира природната рН вредност на кожата и идеално ја подготвува за нередните третмани како парафин или депилација.

Brand

Depileve

Scroll to top