Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Оранизатор за ножици (безбоен) Kaypro

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

Практична полица за чување на ножици. Обезбедува прегледно складирање.

SKU: KP020 Categories: , Tags: , ,

Практична полица за чување на ножици. Обезбедува прегледно складирање на вашиот основен алат за работа. Се на едно место!

Дизајн: Италијански (закосена ергономска форма).

Боја: Безбоен.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Оранизатор за ножици (безбоен) Kaypro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Оранизатор за ножици (безбоен) Kaypro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top