Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ножици ретчење, за лева рака (нерѓосувачки челик) Sx-Left-S 6.00″ KAYPRO

Цена: 8,500 ден

Најавете се за салонска цена

Универзални ножици за ретчење, со рамно лево сечило (со циркон). Одлични за фризери што работат со лева рака.

 

 

Универзални ножици за ретчење, со рамно лево сечило. Одлични за фризери што работат со лева рака.

 

Модел: FORBICI-KPS-SX-LEFT-C

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици ретчење, за лева рака (нерѓосувачки челик) Sx-Left-S 6.00″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ножици ретчење, за лева рака (нерѓосувачки челик) Sx-Left-S 6.00″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top